SORUMLU YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ 
Mehmet AKAN 
Sahibi: Akan Jet Çiçekçilik Bas.Yay .Tar.Teks.Gıda İnş. Ve Tic. Ltd. Şti.
Hukuk Danışmanı
 Av. F.Demirhan Seçilmiş 
    Av.İshak Yılmaz 
Video, Reklam, Montaj Editörü Cengiz Akbaş- Spor Editör Mustafa Polat

 Köşe Yazılarının Sorumluluğu Yazarlarına Aittir


        "Haber Sitemiz Basın Ahlak İlkelerine Uymayı Taahhüt Eder"

      İletişim
Gsm: 05388783331

E- Posta: [email protected] 

Gölbaşı Cad: Eskisaray Mah: Mimar Sinan Kültürparkı Yanı 102/B Adıyaman

Akan jet Çiçekçilik Bas.Yay .Tar. Teks.Gıda İnş. Ve Tic. Ltd.Şti.

Adıyaman Vergi Dairesi : Vergi No:0120552133

Haber Sitemiz 2013 Yılında Kurulmuştur.

Haber Sitemiz Marka Tescillidir.Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
 
         Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
           haber-sistemi.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası

“Gizlilik Politikası” kullanıcıların gizliliğini korumak ve bilgi temininde güvenli bir deneyim sağlamak için tasarlamış olup, kullanıcıların onayı olmadan kişisel bilgileri kullanılmayacak, kişisel bilgilerin kullanılmasında, tamamen uluslararası alanda kabul edilen mahremiyet koruma standartlarına uyulacak ve kullanıcıların vermiş olduğu bilgilerin güvenliğini sağlamaya yönelik olarak gelişen teknolojiye uygun teknik önlemlerle desteklenecektir. Ancak internet üzerinden iletilen kişisel bilgilerin gizliliği konusunda mutlak bir garanti verilmesinin söz konusu olmaması sebebiyle internet üzerinde kişisel bilgilerini iletilirken kullanıcılara mümkün olan en üst düzey tedbir almalarını tavsiye ediyoruz. Elektronik güvenlik konusunda gerekli tedbirleri aldığını beyan eder ve sisteme 3.kişiler tarafından elektronik ortamdan saldırı olması halinde verilere ulaşılmasının önüne geçmek adına gerekli her türlü adımı atacağını taahhüt eder. 3.kişiler tarafından siber saldırı gerçekleşmesi sonucunda herhangi bir Üye’ye dair bilgilerin çalınması, sistemden silinmesi veya değiştirilmesi halinde işbu hususunda beklenebilecek en kısa süre zarfında bildirmeyi taahhüt eder.

Kullanıcı Verileri
TE Bilişim, uygulama kullanıcılarının kişisel bilgilerini 3. kişilerle paylaşmamaktadır. Cihaz bilgisi sadece Haber Bildirimleri için cihaza haber göndermek için kullanılmaktadır. Bu bilgi hiç bir gizlilik durumunu ihlal etmemekle birlikte uygulama kaldırıldığında geçerliliğini yitirmektedir.

Gizlilik Politikası ve Güvenli İletim
Uygulamanızda kişisel veya hassas kullanıcı verileri uygulama içinde hiç bir durumda kullanılmamaktadır.